|
agonia espanol v3 |
Agonia.Net | Reglas | Mission | Contacto | Regístrate | ||||
|
|
| |||||
| Artículo Comunidades Concurso Ensayo Multimedia Personales Poemas Presa Prosa _QUOTE Guión Especial Técnica literaria | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ Tierra baldía Contacto |
Los comentarios de los miembros
Visualizaciones: 3365
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2005-08-05 | [Este texto, tienes que leerlo en romana] |
oare cât ar dura să-mi reclădesc
porțile infernului sau măcar să pun un preș mai aspru la intrare de când a început să vină cine vrea paradisul e pustiu trebuie să schimb si perdelele să pun unele mai groase si mai întunecate astea sunt cam vechi iar sfinții mă spionează prin găurile lor mari făcând chiar reproșuri toate focurile astea au început să dea prea multă lumină ar trebui să torn putin venin să le mai sting și să distrug și marele ceas de la ieșire nu vreau să știu când e zi vreau să simt numai noapte în rai odată intrat nu ai speranță de scăpare dacă aș spulbera-o și eu ar mai pleca vreo trei și aș putea și eu să respir, ce cred ei că aici e spital? smoala ar trebui înlocuită și ea cu una mai neagră asta e transparentă de la atâtea vise în final aș vrea să pun și senzori la ușile de pe holuri m-am săturat să mă tot lovesc de ele când trec prin mine
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| La casa de la literatura | |||||||||
La reproducción de cualquier texto que pertenece al portal sin nuestro permiso està estrictamente prohibida.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Política de publicación et confidencialidad