|
agonia espanol v3 |
Agonia.Net | Reglas | Mission | Contacto | Regístrate | ||||
|
|
| |||||
| Artículo Comunidades Concurso Ensayo Multimedia Personales Poemas Presa Prosa _QUOTE Guión Especial Técnica literaria | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ Tierra baldía Contacto |
Los comentarios de los miembros
Visualizaciones: 2668
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2010-01-06 | [Este texto, tienes que leerlo en romana] |
(smiley)
de pe mine curg atâtea nespălări pășesc pe păsări pe dalele unei nesupuse mirări trist, confuz (smiley opus) o frică nepătrunsă printre hârtii mototolite o parte ruptă și scrisul tău de mână îmi pare o frunză un pic de zahăr în ceașca amară s-ar putea să nu doară moartea descompusă de frunze mâinile în x aripi sau frânghii nimeni nu mai zboară astăzi ca un compromis totul se măsoară și se împarte la x tot mai obosit fug printre tuburi de smoală electronic o vibrație de gânduri ADN-ul unui zid crescut și cioplit cu obsesii mărunte început nesfârșit amprenta formelor imprecis de rotunde vino în lumea mea virtuală să mă cunoști pe dinafară un colaj de scrisuri, poze și sfoară prin uși suprapuse supape spre nemurirea fugară a / a / a / newborn (infinit)
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| La casa de la literatura | |||||||||
La reproducción de cualquier texto que pertenece al portal sin nuestro permiso està estrictamente prohibida.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Política de publicación et confidencialidad