|
agonia romana v3 |
Agonia - Ateliere Artistice | Reguli | Mission | Contact | Înscrie-te | ||||
|
|
| |||||
| Articol Comunităţi Concurs Eseu Multimedia Personale Poezie Presa Proză Citate Scenariu Special Tehnica Literara | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ oricare alta Contact |
Comentariile membrilor
Vizionări: 769
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2010-02-17 | |
De as muri la tine in brate
M-as preface in cenusa, Iar din praf si scrum m-as naste S-a ma intorc la tine in usa. De ar piere lumea toata Dragostea noastra nu va piere, Va ramane peste vecuri Nu s-ar sterge nici in ere. Daca as fi si tu ai fi Asta este legea iubirii Doua suflete intr-unul Pe vecie si de-a pururi.
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| Casa Literaturii, poeziei şi culturii. Scrie şi savurează articole, eseuri, proză, poezie clasică şi concursuri. | |||||||||
Reproducerea oricăror materiale din site fără permisiunea noastră este strict interzisă.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Politică de publicare şi confidenţialitate