|
agonia russkaia v3 |
Agonia.Net | Правила | Mission | Контакт | Зарегистрируйся | ||||
|
|
| |||||
| Статья Общество Конкурс Эссе Multimedia Персональные Стихотворения Пресса | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ идут купцы Контакт |
Комментарии членов сайта
Просмотревшие: 1517
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2013-01-27 | [Этот текст следует читать на // Русском romana] |
De ce , să vrei să poți să plângi,
și să îți dorești parcă să uiți, tu în durere te afunzi. Nu înțeleg ce vrei să zici, poate iubind să poți să pleci. Ce îmi doresc din viața ta? Poate un sărut, oare o stea. Un trandafir ce a pălit, când tu apoi m-ai părăsit. Tu, nici o șansă nu ne dai, și presupui că sunt păcat. Oare , să mă fi afundat? Crezând, în șansa de apoi, ai neglijat , eu am sperat, ne știind apoi ce s-a întâmplat. Dorindu-mi iar al tău amor, palidă ești , mă vezi cum mor. Tu, crezi că este prea ușor? Eu nu mai înțeleg nimic, zâmbești apoi, îmi spui, mai stai... Apoi grabită tu dispari.
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| Дом литературы | |||||||||
Переиздание любых материалов этого сайта без нашего разрешения строго запрещено.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Политика публикации и конфиденциальность