|
agonia russkaia v3 |
Agonia.Net | Правила | Mission | Контакт | Зарегистрируйся | ||||
|
|
| |||||
| Статья Общество Конкурс Эссе Multimedia Персональные Стихотворения Пресса | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ идут купцы Контакт |
Комментарии членов сайта
Просмотревшие: 2061
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2007-04-06 | [Этот текст следует читать на // Русском romana] |
Am ridicat ultimul caiet de pe masă și l-am deschis la întâmplare
Oricum toate paginile sunt scrise fără cerneală sunt scrise fără litere cu mine doar liniat școlărește fără copertă însă Prea dezordonat Pe un fotoliu mare mă găsesc și mă întreb dacă deranjez Aș deschide o discuție despre ultimele clipe Stânjenit oarecum de subiect prefer să tac Chopin cântă la clape cântă departe il aud din alte vremuri el se apropie mereu ca un difuzor de calitate Uneori e un scump strig către el bis el începe cu începutul Cu cine știe care întâmplare unde i-am deschis caietul cu pagini fără pian fără clape obosite pagini fără acea umbră bătrână pe care lumina o naște cu toate lucrurile și o părăsește apoi peste mine care încep să devin orfelinat
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| Дом литературы | |||||||||
Переиздание любых материалов этого сайта без нашего разрешения строго запрещено.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Политика публикации и конфиденциальность