|
agonia russkaia v3 |
Agonia.Net | Правила | Mission | Контакт | Зарегистрируйся | ||||
|
|
| |||||
| Статья Общество Конкурс Эссе Multimedia Персональные Стихотворения Пресса | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ идут купцы Контакт |
Комментарии членов сайта
Просмотревшие: 2057
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2010-08-18 | [Этот текст следует читать на // Русском romana] | undeva ai scris asta cu multe semne de exclamare nu din nou apoi nu-ți mai pasă pentru că oricum se întâmplă de când lumea la fel ca și arta se vinde cel mai bine pentru cei care o fac încă de când eram mic lucrurile erau așa pentru că emile îmi făcea rău era diferit și desigur oamenii nu ar trebui să facă asta oamenii iubesc oamenii au nevoie de oameni și poți să o faci și tu e simplu dă-i cu clanța în cap nu lasa pe nimeni să-ți spună ce să faci vor doar să intre peste tine să vadă cum trăiești ce uitătură ai și cine dracului îți face freza cine ești tu până la urmă??? pentru că închizi mereu o ușă și deschizi o alta iar asta se aude când trântești
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| Дом литературы | |||||||||
Переиздание любых материалов этого сайта без нашего разрешения строго запрещено.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Политика публикации и конфиденциальность