|
agonia francais v3 |
Agonia.Net | Règles | Mission | Contact | Inscris-toi | ||||
|
|
| |||||
| Article Communautés Concours Essai Multimédia Personnelles Poèmes Presse Prose _QUOTE Scénario Spécial | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ Le pacte du diable Contact |
Les commentaires des membres
Visualisations: 4941
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2006-05-05 | [Ce texte devrait être lu en romana] | nu-ți recunosc azi suferința cred că ai îmbrăcat-o în altă rochie și mie balul ăsta mascat nu-mi mai place lasă că mă rătăcesc tot în aceleași peșteri din tine las întunericul să-mi acopere pielea cu vise ai forma unui coșmar în care desenez monștrii acum trasez conturul a ceea ce ai fost în mine în carne în vene în trup mă scutur ca un animal urlu ca o nebună nu-ți recunosc azi geamătul l-ai închis în cupolă de sticlă știi și tu că vântul bate acum doar în bucățica noastră de lume iubirea moare doar în episodul cu noi doi în rest toată lumea se iubește și face dragoste finish no more kisses in the rain acum te decupez din suflet numai că tu rămâî încăpățânat în carne în vene în tălpi
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| La maison de la litérature | |||||||||
La reproduction de tout text appartenant au portal sans notre permission est strictement interdite.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Politique de publication et confidetialité