|
agonia espanol v3 |
Agonia.Net | Reglas | Mission | Contacto | Regístrate | ||||
|
|
| |||||
| Artículo Comunidades Concurso Ensayo Multimedia Personales Poemas Presa Prosa _QUOTE Guión Especial Técnica literaria | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ Tierra baldía Contacto |
Los comentarios de los miembros
Visualizaciones: 4871
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2005-11-16 | [Este texto, tienes que leerlo en romana] | Doamnelor și domnilor Editori,cuminte îmi aștern doleanțele.Sunt membru al acestui site de peste un an,nu am deranjat pe nimeni niciodată,am foarte mulți prieteni aici (cel puțin din punctul meu de vedere).Sunt mai mult decât sătul să văd cum textele mele asteapta uneori si 2 zile să fie publicate pe site.Vreau să vă rog a-mi ierta îndrazneala de a vă cere un lucru,aș dori,și m-aș simți onorat dacă aș primi acces minim,pentru a-mi putea edita mai ușor textele.Vă rog să imi iertați tupeul,dar cred că sunt îndreptățit să consider că merit să mă număr printre membrii cu acces aici. Vă mulțumesc anticipat,și aștept răspunsul dumneavoastră doamnelor și domnilor editori. Cu respect al dumneavoastră Mitică
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| La casa de la literatura | |||||||||
La reproducción de cualquier texto que pertenece al portal sin nuestro permiso està estrictamente prohibida.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Política de publicación et confidencialidad