|
agonia romana v3 |
Agonia - Ateliere Artistice | Reguli | Mission | Contact | Înscrie-te | ||||
|
|
| |||||
| Articol Comunităţi Concurs Eseu Multimedia Personale Poezie Presa Proză Citate Scenariu Special Tehnica Literara | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ oricare alta Contact |
- - - - - - - - - - - -
citind si titlul si continutul mi-am... Rodica Vasilescu [Oct 9, 2012]
minimalistule, revin...am citit cu virgulă... vrei... Dana Banu [Aug 5, 2008]
poezia incepe cu strofa a doua.... Ecaterina Bargan [Aug 5, 2008]
mi se pare un text reusit.... Ecaterina Bargan [Aug 5, 2008]
2 si 4, astea-s chiar frumoase.... Rodica Vasilescu [Oct 9, 2012]
multumesc pt. parere. titlul mi-a venit... cristina minea [Aug 5, 2008]
Nu mai da timpul înapoi, Cu... Ruse Ion [Aug 5, 2008]
comentariu ce mă onorează. Este plăcut... nicolae tomescu [Aug 5, 2008]
Sau, a mai fost odată un... Laurentiu Ghita [Aug 5, 2008]
De poezia ta, De ceea ce... Gabriel J. al-Khazini [Aug 5, 2008]
din valuri veșnice de mare tresar... Ioan-Mircea Popovici [Aug 5, 2008]
Laura, imi place subtitlul. Am o... Laurențiu Ion [Aug 5, 2008]
Bucuros de vizită și de vorbele... Ion Rășinaru [Aug 5, 2008]
Buna Emil Vorba ta: "ce stiu... Stemira Zare [Aug 5, 2008]
Mda, ma bucur c-am numarat bine... Laurențiu Ion [Aug 5, 2008]
Sunt 18 silabe deci nu e... Luminita Suse [Aug 5, 2008]
deloc ce aveai sub puncte puncte... alice drogoreanu [Aug 5, 2008]
Sărut mâna, din nou, Maria. Nu... florin otrocol [Aug 5, 2008]
domnule călin sămărghițan, am lecturta un... hamat petru sebastian [Aug 5, 2008]
Bună dimineața, Florin! Sunt unsprezece ore... Maria Gold [Aug 5, 2008]
Ipoteza în care am început textul... Victor Potra [Aug 5, 2008]
Poftiți în vagoane! Trenul circulă fără... Călin Sămărghițan [Aug 4, 2008]
frumos, estetic ce "se plimbă" pe... hamat petru sebastian [Aug 4, 2008]
interesanta aceasta imbinare a trecutului cu... Andrei Trocea [Aug 4, 2008]
Dănuț mulțumesc de trecere. Iartă-mi întârzierea... Laura Șoltuzu [Aug 4, 2008]
voi discutati despre acest text sau... LaurA MusaT [Aug 4, 2008]
Când mă refeream la neajunsuri, aveam... George Pașa [Aug 4, 2008]
Nu sunt 18 silabe ? :))... Laurențiu Ion [Aug 5, 2008]
n-am înțeles nimic viorelule, o seară... Dana Banu [Aug 4, 2008]
, silviu viorel păcală [Aug 4, 2008]
uneori o cicatrice te trădează, mai... silviu viorel păcală [Aug 4, 2008]
am început în joacă grupajul acesta... Dana Banu [Aug 4, 2008]
Întotdeauna rememorarea primei iubiri dezvăluie comoara... Emil Iliescu [Aug 4, 2008]
nu-nteleg, cine vorbea despre trei femei... ioana matei [Aug 4, 2008]
Gânduri dintr-un jurnal personal diafan, proiecții... Emil Iliescu [Aug 4, 2008]
domnule potra, textele domniei tale au... noemi kronstadt [Aug 4, 2008]
cum ar fi existat lumea fara... Dafina David [Aug 4, 2008]
nuuuuuuuu merge titlul asta si dehul... Ecaterina Bargan [Aug 4, 2008]
Fiindcă l-a botezat Dorin, A-ncurcat-o nenea... Ruse Ion [Aug 4, 2008]
Ioana, mulțumesc mult pentru citire și... ioana negoescu [Aug 4, 2008]
Mulțumesc pentru vizite domnilor Ion Diviza... Ruse Ion [Aug 4, 2008]
Un text indraznet si foarte interesant!... Laurențiu Ion [Aug 4, 2008]
da, precum spuneam ma aflu pe... cristina minea [Aug 4, 2008]
datoria față de țară milos petru [Aug 4, 2008]
O discuție cu cineva acum câteva... milos petru [Aug 4, 2008]
Victor, abia aștept! acum, lăsând gluma... Adrian Firica [Aug 4, 2008]
Mulțumesc pentru popas și apreciere! Sincer...... Camelia Ciobotaru [Aug 4, 2008]
Multumesc de trecere si aprecieri, ma... Anaid Siana [Aug 4, 2008] Primele 50 . . . următoarele 50 |
Concurs de poezie - "Marele premiu - Agonia 2015"
Busicescu
|
|||||||
|
Casa Literaturii, poeziei şi culturii. Scrie şi savurează articole, eseuri, proză, poezie clasică şi concursuri. | |||||||||
Reproducerea oricăror materiale din site fără permisiunea noastră este strict interzisă.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Politică de publicare şi confidenţialitate