|
agonia romana v3 |
Agonia - Ateliere Artistice | Reguli | Mission | Contact | Înscrie-te | ||||
|
|
| |||||
| Articol Comunităţi Concurs Eseu Multimedia Personale Poezie Presa Proză Citate Scenariu Special Tehnica Literara | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ oricare alta Contact |
- - - - - - - - - - - -
e o mare victorie pentru mine... florian stoian -silișteanu [Aug 6, 2008]
Soacră-mea e o "frumoasă", O bătrână... Laurențiu Ion [Aug 6, 2008]
buna dimineata! elena, ma bucur ca... Claudia Radu [Aug 6, 2008]
Se zice că deodată, Deși pare-o... Ruse Ion [Aug 6, 2008]
Sa nu fim rautaciosi, Actualii, cei... Laurențiu Ion [Aug 6, 2008]
Cristina, un text foarte frumos, ce... Laurențiu Ion [Aug 6, 2008]
Tiz sau nu, iti multumesc pentru... George L. Dumitru [Aug 6, 2008]
Dl. Mihai Gruia, "inima mea" trebuie... Călin Sămărghițan [Aug 5, 2008]
felicitari, florian, pentru un asa gest.... Daniel Gherasim [Aug 5, 2008]
Mi-a plăcut poemul începând de la... Liviu Nanu [Aug 5, 2008]
Ar fi fost o greșală să... Liviu Nanu [Aug 5, 2008]
Mă-ntreb spre toamnă, de ce oare... Dan Norea [Aug 5, 2008]
...si nu va mai citisem. Gasesc... Vasilica Ilie [Aug 5, 2008]
Nea Vasile eu iti doresc Sanatate... Vasilica Ilie [Aug 5, 2008]
'aroma de gimbir'? 'fantasticul ochilor tai'?... mihai gruia [Aug 5, 2008]
Foarte simpatic text. Atat de simpatic... mihai gruia [Aug 5, 2008]
Pașa, Am mai scăpat de comparații... Vasile Mihalache [Aug 5, 2008]
M-a pus naiba să citesc. Asta... Elena Marcu [Aug 5, 2008]
E aici un discurs poetic inteligent,... George Pașa [Aug 5, 2008]
. . . . . . Ioan-Mircea Popovici [Aug 5, 2008]
domnule Ion ma bucur ca v-a... Alberto M. Popesco [Aug 5, 2008]
. . . . . . Ioan-Mircea Popovici [Aug 5, 2008]
mureau din momentul in care se... LaurA MusaT [Aug 5, 2008]
cu un* Laurențiu Ion [Aug 5, 2008]
Ca vrem, ca nu vrem, istoria... Sorin Olariu [Aug 5, 2008]
Un poem aerisit, cun mesaj foarte... Laurențiu Ion [Aug 5, 2008]
Domnișoară Silvia, aprecierea dumneavoastră mă onorează,... Liviu Nanu [Aug 5, 2008]
imi place, mai ales finalul. de... Ecaterina Bargan [Aug 5, 2008]
poezia putea sa imi placa daca... LaurA MusaT [Aug 5, 2008]
Eu prevăd o aviară, După câte-am... Sorin Olariu [Aug 5, 2008]
Cred ca-i reprosezi de fata Cand... Doru Lascarache [Aug 5, 2008]
La ce spui tu pasarica Ma... Doru Lascarache [Aug 5, 2008]
O blondă cu lipici la Stolo,... milos petru [Aug 5, 2008]
Sebastian, unu: hai nu mă mai... Călin Sămărghițan [Aug 5, 2008]
George, este primul text de al... George Dumitru [Aug 5, 2008]
Ar trebui sa spunem adevarul despre... Vlad Ciolacu [Aug 5, 2008]
Raspunsul este poate mai simplu decat... Maria M Iorga [Aug 5, 2008]
O poezie - izvor de scenariu,... Silvia Miler [Aug 5, 2008]
mai sunt Silvia Bitere [Aug 5, 2008]
acest "interpret" Waldo este un personaj,... Silvia Bitere [Aug 5, 2008]
ce scrisoare frumoasă pentru un nepoet... Silvia Bitere [Aug 5, 2008]
Claudiu, fiind primul (sper că nu... Liviu Nanu [Aug 5, 2008]
Anca, iti multumesc pentru comentariu. Sigur... Vlad Solomon [Aug 5, 2008]
ai surprins bine, draga katy. pai,... cristina minea [Aug 5, 2008]
ei, aicea recunosc ca m-am gandit... cristina minea [Aug 5, 2008]
am o intrebare foarte simpla. de... Rodica Vasilescu [Oct 9, 2012]
dar nicolae ceausescu ?! de el... Rodica Vasilescu [Oct 9, 2012]
dar sa stii ca nu am... Rodica Vasilescu [Oct 9, 2012]
multumesc de trecere si cuvantare. cum... cristina minea [Aug 5, 2008]
ia te uită, a reapărut Claudiu... Dana Banu [Aug 5, 2008] Primele 50 . . . următoarele 50 |
Concurs de poezie - "Marele premiu - Agonia 2015"
Busicescu
|
|||||||
|
Casa Literaturii, poeziei şi culturii. Scrie şi savurează articole, eseuri, proză, poezie clasică şi concursuri. | |||||||||
Reproducerea oricăror materiale din site fără permisiunea noastră este strict interzisă.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Politică de publicare şi confidenţialitate